Green Motion Car and Van Rental Ilgalaikė nuoma COVID-19 Partnerystė Frančizė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Naujienos

Green Motion laimėjo Green World Award 2021 apdovanojimą

LT Green Motion Car Rental Green World Awards 767x767

Apdovanojimų tikslas – surasti ekologiškiausias pasaulio šalis, įmones ir bendruomenes. Puiku, kad dar kartą esame pripažinti už mūsų pastangas aplinkosaugos srityje.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia, kad laimėjome dar vieną žaliojo pasaulio aplinkos apdovanojimą.

Apdovanojimų tikslas – surasti ekologiškiausias pasaulio šalis, įmones ir bendruomenes. Puiku, kad dar kartą esame pripažinti už mūsų pastangas aplinkosaugos srityje. „Green World Awards“ apdovanojimams už geriausią aplinkosaugos praktiką buvo pateikta daugiau nei 500 nominacijų, parodančių, kaip tai tampa rimtu daugelio žmonių visame pasaulyje akcentu.

Dėl sėkmingo pateikimo buvome pakviesti tapti Žaliojo pasaulio ambasadoriais ir paskelbti mūsų laimėjusį darbą Žaliojoje knygoje (pirmiausiame tarptautiniame geriausios aplinkosaugos praktikos informaciniame darbe), kad kiti visame pasaulyje galėtų mokytis iš ir su jais. mes visi sprendžiame aplinkos problemas, su kuriomis susiduriame.

Apdovanojimus organizuoja „The Green Organisation“ – tarptautinė, nepriklausoma, nepolitinė, pelno nesiekianti aplinkosaugos grupė, kuri savo veiklą pradėjo 1994 m., siekianti pripažinti, apdovanoti ir propaguoti geriausią aplinkosaugos praktiką visame pasaulyje. Juos remia Aplinkos agentūra, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institution for Waste Management ir kitos nepriklausomos institucijos.