Green Motion Car and Van Rental Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

Rūpindamiesi mus supančiu pasauliu

Aktyviai mažindami poveikį mus supančiai aplinkai pradėjome kaip įmonė. Rūpinamės aplinka ir imamės veiksmų visose verslo srityse, kad sumažintume savo poveikį, kur tik galime, perdirbtume ir kiek įmanoma daugiau naudotume atsinaujinančią energiją. Kiekviena su mumis dirbanti franšizė pasirenka šią politiką, todėl galite būti tikri, kad kur ir kada pasirinksite Green Motion nuomą, renkatės įmonę, kuriai tai rūpi.

LT Green Motion Car Rental Frog 767x767

Visose savo verslo srityse siekiame:

  • Visiškai laikykitės visų atitinkamų vietinių teisinių reikalavimų, praktikos kodeksų ir reglamentų ir neviršykite jų ten, kur manome, kad galime
  • Užkirsti kelią žemės, oro ir vandens taršai
  • Sumažinkite vandens ir energijos suvartojimą
  • Sumažinkite atliekas ir padidinkite perdirbimą pagal mūsų atliekų tvarkymo procedūras
  • Visuose mūsų biuruose visame tinkle naudokite aplinkai nekenksmingus produktus ir tvarias medžiagas
  • Įtraukti savo klientus, tiekėjus ir partnerius į mūsų tikslų įgyvendinimą
  • Skatinkite ekologišką pirkimą.

Taigi, ką iš tiesų mes darome?

Aplinkai draugiškas automobilių parkas

Glaudžiai bendradarbiaujame su kai kuriais garsiausiais pasaulio variklių gamintojais, įskaitant Citroen, Toyota, Honda, Lexus ir BMW, ir turime privilegijuotą padėtį galėdami nuomoti transporto priemones, kurios yra pažangiausios aplinkosaugos technologijų srityje. Kruopščiai atrinkome kiekvieno iš mūsų partnerių gamintojų transporto priemones, kurios leidžia mums tikrai pasiūlyti nuomojamų transporto priemonių pasirinkimą visame asortimente – nuo ​​mažų miesto automobilių iki prabangių limuzinų – visa tai suteikia klientams galimybę sumažinti CO2 emisiją.

Žalia energija

Kur reikia, įrengiame elektros energijos gamybą, kurią palaiko vėjo turbinos arba saulės energijos technologijos. Prieš atidarydami vieną iš mūsų transporto priemonių nuomos punktų, atliekame išsamų įvertinimą, kad suprastume galios poreikius, o tai savo ruožtu leidžia mums nustatyti geriausią elektros ir šilumos tiekimo būdą.

Kai kuriais atvejais mūsų buveinės turi gauti energijos tiekimą (arba šildymą) per nacionalinį tinklą. Tokiu atveju privalomas reikalavimas, kad vietos naudotųsi elektros tiekėjais, atrinktais dėl jų „ekologiškesnių“ įgaliojimų. Kiekvienoje nuomos vietoje yra mažai energijos naudojančių apšvietimo įrenginių ir naudojamos mažai energijos vartojančios lemputės. Kai kuriais atvejais įrengiame pasyvius jutiklius, kurie automatiškai įjungia ir išjungia apšvietimą (atsižvelgiant į konkrečią apšviestą erdvę ir jos naudojimą), kad padėtų dar labiau sumažinti energijos sąnaudas.

Perdirbimo zonos

Mes rimtai žiūrime į perdirbimą ir daugelyje savo vietų esame įrengę perdirbimo zonas (oro uostuose erdvė gali būti šiek tiek ribota, tačiau paprašius mūsų darbuotojai visada padės surasti artimiausią perdirbimo vietą).

Perdirbame visas priimtas perdirbamas medžiagas (šalyje tai gali skirtis), perdirbame vandenį, kurį naudojame transporto priemonėms valyti, darbuotojų kambariuose turime maisto atliekų konteinerius ir labai raginame klientus pasinaudoti zonomis, kai lankotės. Patogumui jie pažymėti spalvomis, tačiau darbuotojai visada pasiruošę padėti, jei nesate tikri.

Naudojant tvarias medžiagas

Kurdami savo vietas dedame visas pastangas, kad surastume aplinką tausojančius vietinius tiekėjus ir įkurtume vietą efektyviausiu būdu. Siekiame, kad grindys būtų perdirbtos iš perdirbtos medienos, o kai kuriais atvejais netgi naudotume senas padangas, ženklinimui, kur įmanoma, naudojame perdirbtas medžiagas, sumažiname popieriaus naudojimą (nors kai kurių jų reikės, todėl gauname perdirbtą popierių) ir užtikriname, kad visos statybinės atliekos pakartotinai panaudoti kitoje vietoje arba perdirbti.

Valymas

Mes tiekiame aplinkai nekenksmingus ir biologiškai skaidomus chemikalus ir, žinoma, perdirbame visus tuščius konteinerius (jei įmanoma, perkame didesnius užpildymo dydžius, kad sumažintume atliekų kiekį). Taip pat sumažiname vandens suvartojimą, taikydami alternatyvius savo transporto priemonių aptarnavimo būdus, pvz., valymą garais, vandens surinkimą ir perdirbimą, taip pat, kur įmanoma, valymo be vandens procesus.

Visi Green Motion darbuotojai yra atsakingi už darbą siekiant šioje politikoje numatytų tikslų.

Kadangi nuolat stengiamės tobulinti savo aplinkosaugos iniciatyvas, laukiame bet kokios jūsų nuomonės ar pasiūlymų bet kurioje mūsų verslo srityje. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų įsipareigojimus aplinkosaugos srityje arba norite pateikti kokių nors pasiūlymų, rašykite mums adresu [email protected]