Green Motion Car and Van Rental Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

Sveiki atvykę į Green Motion

Mes išsiskiriame pėdsakais, kuriuos paliekame po savęs

Įkurta 2007 m. Jungtinėje Karalystėje, „Green Motion“ dabar yra pripažinta kaip pasaulyje pirmaujanti lengvųjų automobilių ir furgonų nuomos paslaugų teikėja. Mes siūlome savo klientams, tiek laisvalaikiui, tiek verslui, galimybę mėgautis didelės vertės transporto priemonių nuoma, tuo pačiu padedant sumažinti pasaulinės CO2 emisijos, susijusios su kelionėmis keliais, poveikį.

Teikdami automobilių ir furgonų nuomos paslaugas 60 šalyse ir daugiau nei 600 vietų visame pasaulyje, kiekviena vieta siūlo aukšto lygio paslaugas, kurių tikitės iš Green Motion, siūlydami platų ekologiškų automobilių nuomos pasirinkimą, kad atitiktų jūsų poreikius. Nesvarbu, ar vykstate į romantišką kelionę, ar į šeimos nuotykius, o nuo bekelės 4x4 iki dailių VW Up!, puikiai tinkančių kelionėms mieste, mes jums padėsime.

Be to, kad siūlome išsinuomoti mažesnės emisijos transporto priemones, visose savo vietose taikome visą aplinkosaugos politiką, užtikrinančią, kad, jei įmanoma, kompensuotume savo anglies pėdsaką ir sumažintume poveikį aplinkai.

Pagaliau yra galimybė samdyti ekologiškesnes transporto priemones iš ekologiškesnės įmonės.

Užsisakykite dabar, kad išsinuomotumėte automobilį bet kuriame pasaulio oro uoste ar miesto centre ir gautumėte geriausias automobilių ir furgonų nuomos kainas rinkoje. Dėkojame, kad pasirinkote Green Motion savo tarptautinės automobilių ir furgonų nuomos reikalavimus. Tikimės, kad netrukus pasimatysime ir viršysime jūsų lūkesčius.

LT Green Motion Car Rental Green Heart 767x767

Aplinkos apsaugos politika

Pripažįstame, kad mūsų kasdienė verslo veikla turės įtakos aplinkai. Užtikriname ne tik ekologišką laivyną, bet ir aplinkosaugos politiką, užtikrinančią, kad jei kur nors galime padaryti geresnį pasirinkimą, tai darome. Stengiamės įtraukti aplinkosaugos aspektus į savo verslo sprendimus ir, kur tik įmanoma, savo pagrindinėje buveinėje ir visame pasauliniame tinkle taikyti ekologiškesnes alternatyvas.

Nuomokitės iš apdovanotos įmonės