Green Motion Car and Van Rental Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

Tapkite įmonės partneriais

Verslo automobilių ir furgonų nuoma turėtų būti paprasta, lanksti ir ekonomiška. Štai kodėl mes siūlome įmonių paskyras su specialiu sąskaitų valdytoju ir lengvai naudojamą internetinį portalą, kad galėtumėte tvarkyti savo automobilių nuomą neatimdami laiko savo verslui. Mūsų internetiniame portale yra administratorius, kuris gali peržiūrėti visus vartotojus ir užsakymus, o tada kiekvienam darbuotojui galite nustatyti individualų prisijungimą. Tai sutaupo jums laiko bei suteikia visas galimybes pilnai valdyti savo paskyrą.

Mūsų verslo automobilių nuomos parką sudaro naujausios transporto priemonės, išmetančios mažiausią CO2 emisiją savo kategorijoje, taigi, jei norite sumažinti savo įmonės taršos kiekį, mūsų įmonės paskyra yra tai, ko ieškote.

LT Green Motion Car Rental Corporate Account Managers 767x767

Pagrindiniai privalumai

 • Lengvai prieinamas automobilių nuomos puslapis;
 • Paskirtas paskyros valdytojas bei už rezervacijas atsakinga komanda;
 • Labai konkurencingos kainos ir kredito galimybės
 • Itin mažos CO2 išmetamų dujų kiekis;
 • Standartinės atsiėmimo bei pristatymo paslaugos;
 • Platus draudimų pasirinkimas;
LT Green Motion Car Rental Line of cars 767x767

Platus pasirinkimas įmonės automobiliams

Siūlome platų mažesnės emisijos transporto priemonių asortimentą, įskaitant hibridines, elektrines ir filtruojamas dyzelines transporto priemones, kurios padės sumažinti jūsų įmonės teršalų kiekį. Taip pat siūlome labiau tradicinius automobilius bei dirbame su tokiom automobilių markėm kaip Audi, BMW, Honda ar Toyota. Jeigu ieškote mažos emisijos automobilio ar furgono, kreipkitės tiesiogiai į mus.

LT Green Motion Car Rental Green Leaf Car 767x767

Privalumai Green Motion biznio klientams

 • Momentiniai užsakymai, nereikia skambinti ar užsisakyti internetu;
 • Valdykite pasibaigusias, esamas bei ateities rezervacijas;
 • Sukurkite savo profilius su sava organizacija;
 • Eksportuokite visą informaciją į Excel;
 • Ekologiją skatinantys automobiliai;

Tapdami Green Motion automobilių bei furgonų nuomos kompanijos partneriais, jūs ne tik saugote gamtą, bet ir gaunate nepriekaištingą aptarnavimą. Užtikriname, kad visų mūsų transporto priemonių CO2 emisija būtų mažiausia jų kategorijoje, ir reguliariai teikiame CO2 emisijų ataskaitas, kad mūsų klientai galėtų geriau valdyti savo aplinkosaugos politiką. Taip pat surenkame vandenį, kurį naudojame automobiliams plauti, naudojame tik ekologiškas bei aplinkai nekenkenčius skysčius, sumažinome plastiko bei popieriaus sunaudojimą.

Mes aistringai siekiame sumažinti kelionių poveikį aplinkai, todėl, jei nerimaujate dėl savo verslo teršalų kiekio, susisiekite ir pasikalbėkite apie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančius automobilius ir furgonus, kuriuos siūlome savo verslo paskyrose.