Green Motion Car and Van Rental Ilgalaikė nuoma COVID-19 Partnerystė Frančizė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Naujienos

„Green Motion“ laimėjo „Green Apple Awards“ apdovanojimą už geriausią aplinkosaugos praktiką 2021 m

LT Green Motion Car Rental The Green Apple Awards 767x767

Į aplinką orientuotas automobilių nuomos prekės ženklas Green Motion laimėjo Tarptautinį žaliųjų obuolių aplinkos apdovanojimą, skirtą ekologiškiausių įmonių paieškai.

„Green Motion“ varžėsi su daugiau nei 500 kitų tarptautinių žaliųjų obuolių apdovanojimų nominacijų, o trofėjus ir sertifikatas jiems bus įteiktas per blizgančią įteikimo ceremoniją Parlamento rūmuose, Londone, lapkričio 15 d..

Dėl šio Tarptautinio žaliojo obuolio apdovanojimo sėkmės jie buvo pakviesti priimti Žaliojo pasaulio ambasadoriaus statusą ir paskelbti savo laimėjimą „The Green Book“ (pirmiausias tarptautinis informacinis darbas apie geriausią aplinkosaugos praktiką), kad kiti visame pasaulyje galėtų sekti jų pavyzdžiu ir mokytis iš jų pasiekimų.

Tai taip pat suteiks jiems teisę atstovauti savo šaliai Green World Environment Awards apdovanojimuose, kurie kasmet rengiami vis kitoje šalyje.

„Green Apple Awards“ organizuoja „The Green Organization“ – tarptautinė, nepriklausoma, pelno nesiekianti, nepolitinė aplinkosaugos grupė, kuri savo veiklą pradėjo 1994 m., siekdama pripažinti, apdovanoti ir propaguoti geriausią aplinkosaugos praktiką visame pasaulyje.

„Green Motion“ generalinis direktorius ir įkūrėjas Richardas Lowdenas sakė: „Džiaugiamės, kad šiais metais Žalioji organizacija mus dar kartą pripažino „Žaliojo obuolio“ apdovanojimu; mūsų ekologiškumas yra mūsų prekės ženklo DNR esmė. Nekantriai laukiame mūsų Apdovanokite asmeniškai apdovanojimų ceremonijoje Parlamento rūmuose po kelių mėnesių ir džiaugiamės galimybe dar kartą atstovauti mūsų pramonei kaip 2022 m. „žaliosios ambasadoriai“.