Green Motion Car and Van Rental Ilgalaikė nuoma COVID-19 Partnerystė Frančizė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Naujienos

Green Motion buvo karūnuotas nacionaliniu čempionu Hospitality Initiatives kategorijoje CSR Excellence Awards apdovanojimuose

LT Green Motion Car Rental CSR Excellence Awards Winner 2021 767x767

Anksčiau šią savaitę dalyvavome Tarptautiniuose CSR Excellence Awards apdovanojimuose ir džiaugėmės grįžę namo kaip nacionaliniai čempionai svetingumo iniciatyvų kategorijoje!

Anksčiau šią savaitę dalyvavome tarptautiniuose CSR Excellence Awards apdovanojimuose ir džiaugėmės grįžę namo kaip nacionaliniai čempionai svetingumo iniciatyvų kategorijoje.

Buvo fantastiška girdėti, kokį puikų darbą atlieka kitos įmonės, taip pat ir pačias renginio vietas „The Waldorf Hilton“, kurios mums papasakojo apie savo ateities planus ir surengė anglies dioksido atžvilgiu neutralią pristatymo ceremoniją. Taip pat ypatingai sveikiname „White Rose“ prekybos centrą, kurie buvo apdovanoti čempionų čempionu už visą fantastišką darbą.

Tarptautiniai CSR Excellence Awards apdovanojimai įteikiami įmonėms, kurios turi širdį: rūpestingoms įmonėms, kurios naudojasi savo privilegijuota padėtimi, kad padėtų savo kolegoms, bendruomenėms, klientams, aplinkai ir mažiau pasisekusiems. Mūsų tikslas visada išlieka tas pats – norime pasiūlyti klientams galimybę išsinuomoti transporto priemones iš įmonės, kuri nuoširdžiai rūpinasi jų poveikiu aplinkai.

Tai darome visose verslo srityse, darydami įtaką mūsų aplinkosaugos ir tvarioms pastangoms, tokioms kaip energijos suvartojimo mažinimas, vandens suvartojimo mažinimas, efektyvus perdirbimas ir tvarių / ekologiškų medžiagų naudojimas visoje mūsų verslo platformoje.