Green Motion Car and Van Rental Ilgalaikė nuoma COVID-19 Partnerystė Frančizė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Naujienos

Žaliosios širdies donorystės gavėjas FONAFIFO gauna Earthshot prizą iš princo Williamo

LT Green Motion Car Rental Green Heart Donation recipient FONAFIFO receive Earthshot prize from Prince William 767x767

FONAFIFO, Kosta Rikos vyriausybinė institucija, prisidėjo kuriant Aplinkosaugos paslaugų mokėjimo programą (Programa de Pago de Servicios Ambientales – PSA), novatorišką požiūrį į miškininkystės plėtrą, kuris tapo pavyzdžiu visam pasauliui, pripažįstant, kad miškai naudingi ne tik medienos gamybai.

FONAFIFO, Kosta Rikos vyriausybinė institucija, prisidėjo kuriant Aplinkosaugos paslaugų mokėjimo programą (Programa de Pago de Servicios Ambientales – PSA), novatorišką požiūrį į miškininkystės plėtrą, kuris tapo pavyzdžiu visam pasauliui, pripažįstant, kad miškai. yra naudingi ne tik medienos gamybai.

Be ekologiško transporto parko, mes prisidedame prie aplinkosaugos įsipareigojimų vykdydami „Žaliosios širdies donorystę“ – iniciatyvą, kuri leidžia klientams sumažinti CO2 pėdsaką, kompensuojant išmetamųjų teršalų kiekį vairuojant vieną iš mūsų transporto priemonių. Užsakymo metu klientų bus klausiama, ar jie norėtų paaukoti 1 USD, 1 GBP ar 1 euro „Žaliosios širdies“ auką. Visos aukos per FONAFIFO nukreipiamos į „Aplinkosaugos paslaugų mokėjimo (PSA) programą“.

Didžiuojamės galėdami palaikyti tokį puikų tikslą ir džiaugiamės, kad jiems buvo įteiktas princo Williamo „Earthshot“ prizas, kuris yra labai nusipelnęs. FONAFIFO leido Kosta Rikai padvigubinti medžių skaičių šalyje, kur ji kažkada buvo išvalyta nuo daugumos miškų. Pagal šią schemą vietos piliečiams mokama už atogrąžų miškų ir vietinių ekosistemų apsaugą ir atkūrimą – sistemą, kurią premijų komitetas pripažįsta už tai, kad ji jau panaikino dešimtmečius trukusį miškų naikinimą.

Kasmetinius apdovanojimus Kembridžo hercogas įsteigė, siekdamas apdovanoti žmones, bandančius išgelbėti planetą. Laikantis ekologinės temos, muziką varė 60 dviratininkų, minančių dviračių pedalus, scenos statybai nebuvo naudojamas plastikas, o svečių buvo prašoma „atsižvelgti į aplinką“ renkantis aprangą, o tai puikus pavyzdys, kaip Emma Watson, „Coldplay“ ir Edas Sheeranas.

Tikimės, kad apdovanojimai padės pabrėžti darbą, kurį visi galime padaryti ir kuriuos turime padaryti, kad apsaugotume savo planetą.