Green Motion Car and Van Rental Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

Vilniaus Oro Uostas

Vilniaus oro uostas – vienas aktyviausių kelioninių taškų Lietuvoje. Čia kasdieną atvyksta ir išvyksta tūkstančiai keleivių į įvairius pasaulio kraštus, o atvykusiems paprastai reikia tinkamos ir patogios transporto priemonės pasiekti skirtingus miesto taškus.

Dėl šios priežasties – automobilių nuoma Vilniaus oro uoste yra vis labiau populiarėjanti paslauga. Ko gero kiekvienas sutiktų, jog patogesnės ir daugiau komforto suteikiančios transporto priemonės nei automobilis tikrai nėra, o kartu vis daugiau žmonių suvokia ir kitus šios paslaugos pliusus.

Green Motion jums siūlo kokybiškas ir patikimas automobilio nuomos paslaugas Vilniaus oro uoste už itin gerą kainą ir ypač patogiomis sąlygomis. Tiesiog išsirinkite jums patinkantį automobilio tipą ir atlikite automobilio nuomos rezervaciją vos per keletą minučių mūsų svetainėje ar paskambinę mums telefonu – paprasta ir lengva!

Kam leisti pinigus ar brangaus taksi ar vargti planuojant savo maršrutus vykstant viešuoju transportu? Taupykite savo pinigus ir laiką, o išsinuomavus, automobilis galės laukti jūsų prie darbovietės, namų kiemo ar pačiame oro uoste.

Kviečiame rezervuoti jau dabar!

Patarimai, kaip išsinuomoti automobilį Vilniaus Oro Uoste

Prieš nuomojantis
Rinkis išmintingai. 2019 metais pristatėme kelių produktų sistemą, kuri padeda išsirinkti automobilį pagal poreikius ir nesunkiai matyti galutinę kainą. Automobilio nuomos draudimą gali būti sudėtinga naršyti ir dažnai jis nėra toks, kokio tikitės. Užsisakę tiesiogiai pas mus, gausite tinkamą nuomos draudimą.

Kai atsiimate savo transporto priemonę
Planuoti iš anksto. Rekomenduojame susiplanuoti maršrutą prieš išvykstant, ypač nuomojant automobilį oro uoste. Ar esate tikras, kur susitinkate su savo palydovu arba kur yra nuomos stalas? Jūsų patvirtinimo el. laiške bus nurodyta vietos kontaktinė informacija, todėl siūlome iš anksto išsaugoti numerį savo telefone.

Paruoškite tinkamus dokumentus. Stengiamės, kad registracijos procesas būtų kuo neskausmingesnis, tačiau tam tikrą informaciją turime apdoroti dėl teisinių priežasčių, todėl ją paruošę iš anksto, galime pagreitinti procesą. Įsitikinkite, kad turite išsamią užsakymo informaciją, vairuotojo pažymėjimą, pasą ir galiojančią kredito kortelę.

Užbaikite automobilio patikrą. Nuvežus į automobilį, būtina užpildyti transporto priemonės būklės ataskaitą (VCR) ir atkreipti dėmesį į visus esamus pažeidimus, ypatingą dėmesį skirdami penkioms žalos židiniams. Jei apie tai nepranešite, galite būti atsakingi už šiuos nuostolius, kai grąžinsite transporto priemonę. Nenorime, kad jus užkluptų, todėl sukūrėme patogų transporto priemonės apžiūros vaizdo įrašą, kuris padės jums viską kruopščiai patikrinti.

Kol nuomojatės
Pasirūpink. Deja, galite būti atsakingi už bet kokią žalą, padarytą jūsų prižiūrimai transporto priemonei, ir tai priklausys nuo jūsų pasirinkto gaminio. Didelė dalis bet kurio automobilio apgadinimų gali būti automobilių stovėjimo aikštelėse paimami nešvarumai, todėl būkite atidūs, kai vietos ribotas, pastatykite toliau ir eikite šiek tiek toliau iki savo tikslo.

Kai grąžinate automobilį
Užbaikite automobilio patikrą. Atėjo laikas vėl atlikti VCR ir dar svarbiau visiškai užregistruoti bet kokią žalą, kad ir kokia ji maža, kad būtumėte visiškai apsaugoti ir galėtume efektyviai apdoroti jūsų grąžinimą. Būtinai patikrinkite transporto priemonę, kaip ir anksčiau, ypatingą dėmesį skirdami penkioms žalos židiniams.

LT Green Motion Car Rental Lithuania Kaunas Airport 1440x1080

Naudinga informacija

Kelio pusė

Vairuokite dešinėje kelio pusėje

Vietinė valiuta

Euras (€)

Vidutinės temperatūros

13°C (55°F) - 27°C (81°F)