Green Motion Car and Van Rental Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

Kauno Autobusų ir Traukinių stotis

Šiuolaikinis gyvenimas Lietuvos didmiesčiuose keičiasi taip sparčiai, jog kartais retai pastebime kaip visai netolies namų iškyla nauji būstai, prekybos centrai, pramogų parkai ir t.t. Miestai auga, o poreikis greitam ir efektyviam transportui leisiančiam pasiekti skirtingas miesto vietas išlieka didelis kaip niekad.

Nors viešasis transportas, dviračiai ar tiesiog ėjimas pėsti yra patogus būdas keliauti gyvenantiems pačiuose miesto centruose, tiems asmenims, kurie kasdien privalo nuvykti didelį skaičių kilometrų, automobilis vis dar yra neatsiejama jų kasdienybės dalis.

Dėl šios priežasties, automobilių nuoma yra vis dažnesnis žmonių pasirinkimas. Net ir neturint savo nuosavo automobilio, ne daug kas gali arba paprasčiausiai nenori atsisakyti tokios transporto priemonės suteikiamo komforto ir patogumo.

Green Motion automobilių nuoma Kaune – tai paslauga, kurią verta apsvarstyti tiems, kuriems reikia automobilio galinčio užtikrinti ekonomiškumą, praktiškumą ir komfortą kasdienėms ar ypatingoms kelionėms.

Jei ieškote geriausių sąlygų šiai paslaugai – rinkitės mus!

Patarimai, kaip išsinuomoti automobilį Kaune

Prieš nuomojantis
Rinkis išmintingai. 2019 metais pristatėme kelių produktų sistemą, kuri padeda išsirinkti automobilį pagal poreikius ir nesunkiai matyti galutinę kainą. Automobilio nuomos draudimą gali būti sudėtinga naršyti ir dažnai jis nėra toks, kokio tikitės. Užsisakę tiesiogiai pas mus, gausite tinkamą nuomos draudimą.

Kai atsiimate savo transporto priemonę
Planuoti iš anksto. Rekomenduojame susiplanuoti maršrutą prieš išvykstant, ypač nuomojant automobilį oro uoste. Ar esate tikras, kur susitinkate su savo palydovu arba kur yra nuomos stalas? Jūsų patvirtinimo el. laiške bus nurodyta vietos kontaktinė informacija, todėl siūlome iš anksto išsaugoti numerį savo telefone.

Paruoškite tinkamus dokumentus. Stengiamės, kad registracijos procesas būtų kuo neskausmingesnis, tačiau tam tikrą informaciją turime apdoroti dėl teisinių priežasčių, todėl ją paruošę iš anksto, galime pagreitinti procesą. Įsitikinkite, kad turite išsamią užsakymo informaciją, vairuotojo pažymėjimą, pasą ir galiojančią kredito kortelę.

Užbaikite automobilio patikrą. Nuvežus į automobilį, būtina užpildyti transporto priemonės būklės ataskaitą (VCR) ir atkreipti dėmesį į visus esamus pažeidimus, ypatingą dėmesį skirdami penkioms žalos židiniams. Jei apie tai nepranešite, galite būti atsakingi už šiuos nuostolius, kai grąžinsite transporto priemonę. Nenorime, kad jus užkluptų, todėl sukūrėme patogų transporto priemonės apžiūros vaizdo įrašą, kuris padės jums viską kruopščiai patikrinti.

Kol nuomojatės
Pasirūpink. Deja, galite būti atsakingi už bet kokią žalą, padarytą jūsų prižiūrimai transporto priemonei, ir tai priklausys nuo jūsų pasirinkto gaminio. Didelė dalis bet kurio automobilio apgadinimų gali būti automobilių stovėjimo aikštelėse paimami nešvarumai, todėl būkite atidūs, kai vietos ribotas, pastatykite toliau ir eikite šiek tiek toliau iki savo tikslo.

Kai grąžinate automobilį
Užbaikite automobilio patikrą. Atėjo laikas vėl atlikti VCR ir dar svarbiau visiškai užregistruoti bet kokią žalą, kad ir kokia ji maža, kad būtumėte visiškai apsaugoti ir galėtume efektyviai apdoroti jūsų grąžinimą. Būtinai patikrinkite transporto priemonę, kaip ir anksčiau, ypatingą dėmesį skirdami penkioms žalos židiniams.

LT Green Motion Car Rental Lithuania Kaunas Airport 1440x1080

Naudinga informacija

Kelio pusė

Vairuokite dešinėje kelio pusėje

Vietinė valiuta

Euras (€)

Vidutinės temperatūros

13°C (55°F) - 27°C (81°F)