Mūsų aplinkai nežalingų automobilių parkas

Green Motion įsipareigoja užtikrinti platų pasirinkimą automobilių, galinčių pasigirti išskirtinai žemomis CO2 išmetimo technologijomis ir žemomis kuro sąnaudomis. 

Green Motion automobilių nuoma glaudžiai dirba su populiariausiais automobilių gamintojais pasaulyje, įskaitant: Volkswagen, Citroen, Toyota, Honda, Lexus, bei BMW ir yra privilegijuotoje pozicijoje. Mums svarbu suteikti galimybę nuomoti automobilius su naujausiomis aplinką tausojančiomis technologijomis.

Mes atidžiai renkamės automobilius iš kiekvieno mūsų partnerio, todėl jums siūlome puikų nuomojamų automobilių pasirinkimą - nuo nedidelių miesto iki prabangių limuzino klasės automobilių, kuriuos nuomojantis jūs prisidedate prie CO2 emisijos mažinimo.

Automobilis išmetantis žemą CO2 kiekį

Automobilių gamintojai sutelkė savo pastangas gerinant automobilių efektyvumą, ypatingai turinčius nedidelius dyzelinius variklius ir pasiekė įspūdingus rezultatus, įskaitant CO2 ir kuro sąnaudas. Dyzelinių automobilių smulkių dalelių filtras atliko svarbų vaidmenį gerinant automobilių efektyvumą ir mažinant taršą, taip pat automobilių svorio mažinimas, bei start - stop technologija. Green Motion automobilių parke tokių automobilių yra nemažai, įskaitant: Peugeot 208 1.4 HDI – 98 g/Km; Peugeot 308 1.6 HDI – 93 g/Km; VW Golf 1.6 TDI – 99 g/Km; Honda Civic i - DTEC – 94g /Km; Hyundai i30 CRDI Blue Drive Active – 97g/Km

Hibridinių automobilių technologijos

Perversmą sukėlusi hibridinė sistema yra elektrinio ir benzininio/dyzelinio variklių kombinacija, dėl kurios automobiliai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, išskirtinėmis kuro sąnaudomis ir išskirtine apsauga aplinkai.

Hibridiniai varikliai dažniausiai yra mažesni, nei įprastiniai varikliai, o jais keliaujant į įkalnę ar staigiai greitėjant padeda baterijų blokas.

Hibridiniai automobiliai taip pat panaudoja stabdymo energiją baterijos krovimui. Green Motion automobilių nuoma jums gali pasiūlyti Toyota Prius ir Toyota Auris hibridą pasirinktuose filialuose.

Yra didelis kiekis hibridinių automobilių pasirinkimas Baltijos šalių rinkoje, neskaitant pagrindinių modelių dar yra: Vauxhall Ampera, BMW i3 Range Extender, Mitsubishi Outlander PHEV, Toyota PriusToyota Yaris Hybrid ir Peugeot 508 RXH.

Elektrinių automobilių technologijos

Elektrinis automobilis yra varomas tik elektriniu varikliu. Iš išorės net negalėtumėte pasakyti, kad automobilis elektrinis. Važiuojant su elektriniu automobiliu vienintelis dalykas, kuris padeda tai suprasti yra jo tylus darbas.

Elektriniai automobiliai turi nulinį perkrovos mokestį ir nulinį kelių mokestį, taip pat yra tylūs ir neteršia aplinkos. Visa tai lemia išskirtinį ekonomiškumą automobilio gyvavimo laikotarpiu ir minimalų efektą mūsų aplinkai.

Automobilių gamintojai pristatė elektrinius automobilius Jungtinės Karalystės rinkoje. Neskaitant pagrindinių modelių taip pat rasite BMW i3VW e-up!Renault ZOENissan LeafSmart ForTwo ED ir Mitsubishi iMiEV

Šių automobilių pasirinkimas nuolatos auga, nes žmonės noriai renkasi šiuos automobilius, o baterijų krovimo infrastruktūra tobulėja vis labiau.

Green Motion automobilių nuoma turi Nissan Leaf elektrinių automobilių pasirinktuose filialuose.

Rezervuoti dabar!

Užsisakykite aplinkai draugiška automobilį – naudokite mažiau kuro, taupykite pinigus ir padėkite tausoti planetą!