Mūsų aplinkai draugiškų automobilių parkas

Green Motion įpareigoti užtikrinti klientus, jog jie turėtų automobilių pasirinkimą, kurie gali pasigirti naujausiomis žemomis CO2 technologijomis, taip pat gaunant naudos iš tobulų kuro sąnaudų. 

Green Motion automobilių nuoma glaudžiai dirba su vienomis iš populiariausių pasaulyje automobilių gamintojų, įskaitant: Volkswagen, Citroen, Toyota, Honda, Lexus, bei BMW ir yra privilegijuotoje pozicijoje, kurioje būdami gali nuomoti automobilius su naujausiomis aplinkosaugos technologijomis.

Mes atidžiai pasirinkome automobiliu iš kiekvieno mūsų partnerio, todėl mes jums siūlome tikrai gerą automobilių nuomos pasirinkimo diapazoną, nuo nedidelių miesto automobilių iki prabangių limuzino klasės automobilių, kuriuos nuomojantis klientui yra suteikiama galimybė sumažinti jų CO2 emisijas.

Automobilių gamintojai sutelkė savo pastangas gerinant automobilių efektyvumą, itin ties turinčiais nedidelius dyzelinius variklius ir pasiekė įspūdingus rezultatus, įskaitant CO2 ir kuro sąnaudas. Dyzelinių dalelių filtras atliko didelį vaidmenį gerinant automobilių efektyvumą ir mažinant dalelių taršą, taip pat prisidėjo automobilių svorio mažinimas, bei start - stop technologija. Green Motion automobilių parke tokių automobilių yra nemažas skaičius, įskaitant: The Peugeot 208 1.4 HDI – 98 g/Km The Peugeot 308 1.6 HDI – 93 g/Km The Golf 1.6 TDI – 99 g/Km The Honda Civic i - DTEC – 94g /Km The Hyundai i30 CRDI Blue Drive Active – 97g/Km

Automobilis išmetantis žemą CO2 kiekį

Hibridinių automobilių technologijos

Perversmą sukėlusi hibridinė sistema yra protinga elektrinio ir benzininio/dyzelinio variklių kombinacija, ko pasekoje automobiliai pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis, išskirtinėmis kuro sąnaudomis ir nepaprastu aplinkosaugos sąmoningumu.

Hibridiniai varikliai dažniausiai yra mažesni, nei įprastiniai varikliai, kadangi jiems keliaujant į įkalnę ar staigiai greitėjant padeda baterijų blokas.

Hibridiniai automobiliai dažniausiai gali atgauti stabdymo energiją ir ją panaudoti baterijos krovimui. Green Motion automobilių nuoma džiugiai gali pasiūlyti Toyota Prius ir Toyota Auris hibridą pasirinktuose filialuose.

Yra didelis kiekis hibridinių automobilių galimų Jungtinės Karalystės rinkoje, neskaitant pagrindinių modelių dar yra: Vauxhall Ampera, BMW i3 Range Extender, Mitsubishi Outlander PHEV, Toyota PriusToyota Yaris Hybrid ir Peugeot 508 RXH.

Elektrinių automobilių technologijos

Elektrinis automobilis yra varomas tik elektriniu varikliu, ne taip kaip benzininiame ar dyzeliniame variklyje. Iš išorės net negalėtumėte pasakyti, jog automobilis elektrinis. Važiuojant su elektriniu automobiliu vienintelis dalykas, kuris padeda suprasti, jog jis elektrinis yra jo tyla.

Elektriniai automobiliai, su nuliniu perkrovos mokesčiu ir nuliniu kelių mokesčiu, taip pat yra tylus ir neteršia aplinkos. Visi tie "nuliai" susideda į didelį sutaupymą per automobilio gyvavimo laikotarpį ir beveik nulinį efektą mūsų aplinkai.

Automobilių gamintojai pristatė elektrinius automobilius į Jungtinės Karalystės rinką. Neskaitant pagrindinių galimų modelių taip pat yra BMW i3VW e-up!Renault ZOENissan LeafSmart ForTwo ED ir Mitsubishi iMiEV

Šis galimumas turėtų padidėti su laiku, kadangi žmonės pradės priimti šiuos automobilius ir baterijų krovimo infrastruktūra tobulės.

Green Motion automobilių nuoma turi Nissan Leaf elektrinių automobilių nuoma pasirinktuose filialuose.

Rezervuoti dabar!

Užsisakykite aplinkai draugiška automobilį – naudokite mažiau kuro, taupykite pinigus ir padėkite tausoti planetą!