Green Motion ir aplinka

Green Motion autombilių nuoma atpažįsta, kad kasdieninės verslo operacijos daro įtaką aplinkai, tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai. Mūsų tikslas yra saugoti ir pagerinti aplinką per gerą valdymą ir pritaikant geriausią praktiką kur įmanoma.

Environmental policy

GREEN MOTION nuolatos siekia į kompanijos darbą integruoti aplinkai draugiškus sprendimus.

Mes ne tik suteikiama ekologiškus automobilius, bet ir esame susitelkę link ekologiškesnio ir draugiškesnio aplinkai kompanijos darbo.

Visose darbo srityse mes siekiame:

  • Pasiekti visus reikiamus standartus ir legalius reikalavimus.
  • Užkirsti kelią žemės, oro ir vandens taršai.
  • Sumažinti vandens ir energijos naudojimą.
  • Sumažinti šiukšlių kiekį, o esamą kiekį tinkamai rūšiuoti.
  • Įtraukti klientus, tiekėjus ir partnerius į mūsų ekologiškesnio tikslo siekimą.

Kaip mums sekasi?

Kaip minėjome anksčiau mūsų filialuose ne tik naudojamas aplinkai draugiškas automobilių pasirinkimas, tačiau ir kiekvienas filialas prisiima mūsų aplinkosaugos politiką.

Energijos generacija

Kur įmanoma Green Motion naudoja vėjo turbinas ar saulės kolektorius. Prieš filialo atidarymą pilnai patikriname kiek jam reikalinga bus energijos, taip Green Motion gali būti užtikrinti, jog gali surasti geriausią būdą suteikti energiją ir šildymą.

Energijos tiekimas

Kai kuriais atvejais Green Motion naudoja vietinę elektros energiją (ar šildymą). Tokiu atveju filialas privalo kuo efektyviau panaudoti suteiktą energijos tiekimo pasirinkimą.

Apšvietimas

Kiekvienas Green Motion filialas naudoja mažai elektros naudojančius apšvietimo elementus. Jei yra galimybė naudojama jutiminė technologija, taip dar labiau taupant energiją.

Grindinys

Kiekvienas Green Motion filialas naudoja aplinkai draugišką, laiko patikrintą grindinį.

Popieriaus naudojimas

Yra priimta, jog popieriaus naudojimas gali būti privalomas kompanijos veikimui, tačiau kiekvienas Green Motion filialas yra skatinamas turėti zoną be popieriaus.

Rūšiavimo zonos

Kiekvienam Green Motion filialui yra suteikta keletas rūšiavimo vietų, kuriuose yra būtina rūšiuoti šiukšles atitinkamai.

Automobilių cheminis valymas

Kiekvienas Green Motion filialas naudoja patvirtintus aplinkai draugiškus chemikalus valant automobilius.

Visi darbuotojai yra atsakingi už darbą siekiant tikslų pagal šią politiką.

Kadangi visada siekiame tobulėti, mes jus kviečiame mums rašyti pasiūlymus ir skundus susijusius su mūsų kompanija. Jeigu norėtumėte sulaukti išsamesnės informacijos apie Green Motion prisidėjimą prie aplinkos saugojimo galite rašyti mums: info@greenmotion.lt