Green Motion Car and Van Rental COVID-19 Partnerystė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Blogs

COVID-19 Saugumo Atnaujinimas

COVID Safety Shield

Automobilių ir mikroautobusų nuomos tinklas Green Motion išlieka atviras ir pasirengęs patenkinti jūsų asmeninius transporto poreikius COVID-19 pasaulinės krizės metu. Palaikydami savo labai vertinamus klientus, buvome viena iš pirmųjų įmonių, įdiegusių daugybę naujų protokolų, kad dar labiau padidintų jų ir, žinoma, savo darbuotojų saugumą visose savo lokacijose visame pasaulyje. . Visi darbuotojai privalo dėvėti tinkamas veido kaukes ir pirštines, laikytis socialinio atstumo ir reguliariai valyti rankas muilu ir dezinfekavimo priemonėmis.

Žiūrėkite video

Padidintas automobilių plovimų bei dezinfekavimų kiekis

Išplovę automobilius nepamirštame jų ir dezinfekuoti. Mūsų komanda yra apmokyta dezinfekuoti automobilius pagal 20 Taškų taisyklę, nepraleisdami tokių vietų kaip vairas, pavarų svirtis, durų rankenos ir panašiai. Naudojami rekomenduotini dezinfekciniai skysčiai, kuriuose esančios cheminės medžiagos nėra kenksmingos aplinkai.

Atsisėdę į automobilį, rasite pakabintą arba priklijuotą ženklą, nurodantį, jog automobilis yra išplautas, dezifenkuotas bei paruoštas nuomai.

Apsaugos Priemonės Darbuotojams

Visiems darbuotojams suteikėme visas apsaugos priemones, įskaitant veido kaukes, veido skydus, pirštines ir apsauginius akinius, o visi biurai aprūpinti apsauginiais stalviršiais, kad padėtų jums ir komandai suteikti papildomą apsaugą.

Taip pat visose vietose sumontavome ženklus, įskaitant socialinio atsiribojimo grindų lipdukus, kad padėtų jums ir kitiems mūsų klientams laikytis saugaus atstumo eilėse. Kaip visada, raginame naudotis mūsų perdirbimo zonomis ir visas šiukšles nedelsiant išmesti į tam skirtas šiukšliadėžes.

Rankų plovimas ir dezinfekavimas

Kiekvienoje mūsų lokacijoje rasite priminimą, kaip taisyklingai plauti rankas. Naudojami dezinfekciniai skysčiai yra tokie, jog jų pakanka itin nedidelio kiekio, kuris nekenkia nei odai, nei aplinkai..

Apsaugos priemones galėsite drąsiai naudoti tiek, kiek reikia, taip pat, jeigu prireiks, turime ir drėgnų servetėlių skirtų paviršiams valyti.

Kas jei reikės karantinuotis?

Jeigu tektų karantinuotis, kol dar nesibaigė automobilio nuoma, prašome apie tai mus įspėti kuo skubiau, jog išvengti papildomų mokesčių. Darbuotojai tuomet galės atvykti atsiimti iš jūsų automobilį, suteiks leidimą automobilį pristatyti šeimos nariams arba, jeigu bus galimybė, pratęsti automobilio nuomą.

Išleisdami šį naują protokolą, pridėsime identifikatorių prie kiekvienos vietos, kurioje taikomos mūsų klientų ir darbuotojų saugos procedūros, todėl atkreipkite dėmesį į mūsų saugumo protokolą. Tai patvirtins mūsų įsipareigojimą:

  • Limituoti žmonių kiekį viduje;
  • Reguliariai atliekama sanitarinė priežiūra, ypatingą dėmesį skiriant kontaktiniams taškams, tokiems kaip durų rankenos, turėklai ir kt.;
  • Lipdukai ant žemės, saugiems atstumams palaikyti;
  • Pastatyti apsauginiai permatomi skydai tarp kliento bei nuomos agento;
  • Paruoštas dezinfekcinis skystis rankoms bei drėgnos servetėlės;
  • Darbuotojai dėvi apsaugines kaukes bei pirštines;
  • Visi automobiliai yra išplaunami bei dezinfekuojami prieš bei po kiekvienos nuomos

Norėtume pasinaudoti proga ir padėkoti visiems savo klientams visame pasaulyje, kurie pasirinko Green Motion automobilių ir mikroautobusų nuomą, kad aprūpintų asmenines apsaugos priemones. Jei COVID-19 pandemijos metu jums reikia papildomos informacijos, pagalbos ar patarimo dėl automobilio ar mikroautobuso nuomos iš Green Motion, susisiekite su mumis.