Korporacinės automobilių nuomos paskyra

Green Motion

Dauguma atsakingų ir į priekį galvojančių kompanijų ir organizacijų aktyviai ieško būdų kaip sumažinti savo įtaką aplinkai. Į dauguma sričių, tokių kaip ekologiška energija, rūšiavimo iniciatyvos, yra atkreipiamas dėmesys, tačiau pasirinkimas norint sumažinti emisijas nuomuojant ar lizinguojant automobilius buvo beveik nulinis.

Tapkite korporaciniais partneriais

Pasirinkus Green Motion kaip jūsų automobilių nuomos partnerį jūsųs kompanija dabar turi tikrą ir realų pasirinkimą padaryti staigų ir pozityvų poveikį aplinkai sumažinant anglies dioksido išmetimą.

Green Motion automobilių parkas yra unikalus, kadangi jis gali pasigirti plačiu automobilių diapozonu, kurie pasižymi mažomis CO2 technologijomis, įskaitant hibridus, elektrinius ir naujos kartos dyzelinius automobilius. To pasekoje kiekvieną kartą, kai jūsų kompanijai prireikia automobilio jūs galite būti ramus žinodamas, jog dirbant su Green Motion jūs aktyviai mažinate savo kompanijos išmetamą CO2 lygį, taip prisidėdami prie globalinio aštilimo efekto stabdymo.

Nuomuojantis su Green Motion nėra kompromisų jūsų kompanijai. Tobulas automobilių diapozonas iš tokių gamintojų kaip Volkswagen, BMW, Citroen, Honda, Toyota ir Lexus. Jūs taip galėsitė mėgautis įprasta nauda ir paslaugomis susijusiomis su vietine nuomos kompanija.

  • Pilnai apmokyta ir pasišventusi Centrinių rezervacijų komanda pasiruošusi pateikti skubų atsakymą.
  • Prieigą prie internetinių ataskaitų, įskaitant mokėjimus, automobilio naudojimą, bei tipus, ekonomiškumą ir emisijų informaciją. 
  • Itin kompetetyvias kainas.
  • Pristatymo ir atsiėmimo paslauga.
  • Visapusiško ir COI (Pačios Kompanijos Draudimas) draudimo variantai galimi.
  • Nedarbo laiko paslaugomis norint susidoroti su nenumatytais skubiais atvejais.
  • Asmeninis aptarnavimas suteikiamas mūsų itin patyrusių ir pasišventusių franšizių vietovių.
  • Pilna BVRLA narystė

Jeigu jūsų kompanija yra pasiruošusi žengti žingsnį sumažinant anglies dioksido išmetimą, tuomet užpildykite aplikacijos formą žemiau arba susiekite su mūsų Nacionaline Korporacijų Paskyrų plėtros komanda:  0333 888 4000.

Dėkojame, jog domitės Green Motion kaip jūsų automobilių ir mikroautobusų nuomos partneriu.

Prašyti įmonės paskyros