Korporacinės automobilių nuomos paskyra

Green Motion

Dauguma atsakingų ir apie mūsų planetos ateitį tausojančių kompanijų ir organizacijų aktyviai ieško būdų kaip sumažinti savo neigiamą įtaką aplinkai. Į dauguma sričių, tokių kaip ekologiška energija, rūšiavimo iniciatyva, yra atkreipiamas dėmesys, tačiau žmonių pasirinkimas norint sumažinti emisijas nuomuojantis ar lizinguojantis automobilius anksčiau neegzistavo.

Tapkite korporaciniais partneriais

Green Motion automobilių parkas yra unikalus, kadangi jis gali pasigirti plačiu automobilių pasirinkimu. Automobiliai pasižymintys mažomis CO2 emisijos technologijomis, įskaitant hibridus, elektrinius ir naujos kartos dyzelinius automobilius. To pasėkoje kiekvieną kartą, kai jūsų kompanijai prireikia automobilio jūs galite būti ramūs žinodami, jog dirbant su Green Motion jūs aktyviai mažinate savo kompanijos išmetamą CO2 lygį, taip prisidėdami prie globalinio atšilimo stabdymo.

Nuoma iš Green Motion nėra kompromisinis pasirinkimas jūsų kompanijai. Aktualus automobilių pasirinkimas iš tokių gamintojų kaip Volkswagen, BMW, Citroen, Honda, Toyota ir Lexus. Jūs taip pat galėsite mėgautis įprasta nauda ir paslaugomis, kurios jums bus suteiktos vietinėje nuomos kompanijoje.

  • Pilnai apmokyta ir pasišventusi Centrinė rezervacijų komanda pasiruošusi pateikti atsakymą į bet kokį skubų klausimą.
  • Prieiga prie internetinių ataskaitų, įskaitant mokėjimus, automobilio naudojimą, bei tipus, ekonomiškumą ir emisijų informaciją.
  • Itin konkurencingas kainas.
  • Pristatymo ir atsiėmimo paslaugas.
  • Visapusiško ir COI (Pačios Kompanijos Draudimas) draudimo variantų pasirinkimus.
  • Pagalba nedarbo laiku siekiant susidoroti su nenumatytais skubiais atvejais.
  • Asmeninis aptarnavimas suteikiamas kiekvienoje iš mūsų patyrusių ir pasišventusių frančizių vietovių.
  • Pilna BVRLA narystė

Jeigu jūsų kompanija yra pasiruošusi žengti žingsnį sumažinant anglies dioksido išmetimą, tuomet užpildykite aplikacijos formą žemiau arba susiekite su mūsų Nacionaline Korporacijų Paskyrų plėtros komanda: 0333 888 4000.

Dėkojame, jog domitės Green Motion kaip jūsų automobilių ir mikroautobusų nuomos partneriu.

Prašyti įmonės paskyros