Green Motion franšizės pradžia

Green Motion verslo modelis yra paprastas - mes kaip franšizė esame sukūrę sistemą, kuri pristato produktą, įrangą ir paslaugas, kurie leidžia veikliems ir versliems verslo profesionalams klestėti. Kiekvienas sistemos elementas yra sukurtas siekiant suteikti mokymus ir besitęsiančią paramą, bei patarimus, taip suteikiant kiekvienam verslo savininkui laiko susitelkti į jų vietinės rinkos plėtrą.

Ar turi tai ko reikia?

Green Motion ieško partnerių arba su jau egzistuojančiomis vietinėmis nuomos kompanijomis arba asmenimis turintiems didelę automobilių nuomos patirtį, kuriems bus naudinga ekspertizės gausa, kurią mes galime pasiūlyti, kartu su apdovanojimus laiminčia ir toliau augančia pasauline automobilių nuomos kompanija ir moderniausia paskirstymo, pardavimų ir marketingo sistema.

Green Motion kompanija

Green Motion yra rinkos lyderė suteikianti aplinkai draugiškus automobilius nuomai. Norint sustiprinti šią verslo strategiją Green Motion automobilių nuoma sukūrė išskirtinį ir veiklų kompanijos identitetą, kurio dėka kompanija užima poziciją tarp geriausių pasaulinių automobilių nuomos kompanijų.

Verslo planavimas ir finansavimas

Prieš kiekvienos franšizės atidarymą Green Motion vadyba ir valdymo komanda padeda naujai narei verslo planavime ir, jei reikia, konsultuoja, bei supažindina su pagrindinėmis bankinėmis ir finansavimo paslaugomis. Green Motion turi stiprius bankinius ryšius su franšizės skyriais: Natwest/RBS, Lloyds TSB ir HSBC.

Mokymas ir plėtra

Mokymas ir mokymasis yra Green Motion franšizės sistemos priešakyje. Frančizių turėtojai gali džiaugtis pilnu mokymo paslaugų diapazonu, kuris buvo sukurtas patenkinti įvairius šiandieninės rinkos reikalavimus.

Prieš atidarydami savo Green Motion franšizę galėsite semtis žinių asmeniniuose mokymuose su jau įkurta Green Motion franšize Jungtinėje Karalystėje, taip įgausite praktinės patirties.

 • Veiklos (Pagrindiniai kursai)
 • Klientų aptarnavimas
 • Aplinkosauga
 • Lokacijų sistemos
 • Tinklo ir kainodaros sistemos
 • Prieš pradedant darbą
 • Filialo marketingas
 • Pardavimai
 • Verslo plėtra
 • Automobilių parkas
 • Draudimas
 • Saugumas

Automobilų parko tiekimas ir valdymas

Green Motion kompanijai plečiantis pasauliniu mastu didėja mūsų perkamoji galia.

Įsigijus Green Motion franšizę, jums bus suteiktos geresnės sąlygos įsigyti automobilius iš tokių gamintojų kaip Volkswagen, Hyundai, Fiat ir Alfa Romeo, Skoda, Nissan, Toyota, Honda, ir Lexus.

Kaip dėl IT ir rezervacijos sistemų?

IT sistemos ir marketingas

Komunikacija ir sistemos yra Green Motion strategijos širdis. Filialo viduje mes naudojame interaktyvią sistemą - GreenRes - kuri yra kasdieninių operacijų kontrolės ir valdymo įrankis, apimantis automobilių parko naudojimą, klientų informaciją, nuomos sutartis, bei dokumentaciją.

Green Motion automobilių nuoma siūlo naudotis pilnai funkcionuojančia interaktyvia ir saugia sandorių įranga naudojama tiek mažmeniniai tiek komercinei prekybai, kuri leidžia klientams daryti, mokėti už, bei stebėti rezervacijas prisijungus. Green Motion International valdo pasaulinę svetainę, kurioje galima atlikti visus šalies vidaus veiksmus - www.greenmotion.com. Taip pat mes valdome konkrečią Lietuvoje - www.greenmotion.lt

Kiekviena šalis privalo valdyti savo "konkrečios šalies" Green Motion internetinę svetainę.

Kas atsitinka jeigu mums reikia pagalbos?

Operatyvi pagalba

Norint užtikrinti neperstojamą ir sklandų kiekvienos Green Motion lokacijos darbą ir plėtrą mūsų itin patyrusi veiksmų komanda visada pasiruošusi suteikti pagalbą ir paramą.

Kiekviena vietovė yra stebima centralizuotai, kaupiant pagrindinę informaciją, įskaitant automobilių parko efektyvumą, automobilių naudojimą, prastovą, pajamų šaltinį, bei apyvartą.

Kaip man kreiptis?

Kaip kreiptis

Norėdami tapti Green Motion franšizės savininku ir valdytoju mes prašome jūsų paspausti nuorodą žemiau ir užpildyti paraiškos formą.

Kai mes gausime jūsų paraišką, ji bus apdorota ir teigiamo atsiliepimo atveju jūs būsite pakviestas į pilną franšizės pristatymą, kur jums bus suteikta galimybė įvertinti teikiamą naudą ir atlygį susijusią su Green Motion franšizės teritorijos valdymu ir teisių turėjimu.