Aplinkai draugiškos automobilių nuomos franšizės galimybės

Įkurta 2007 Jungtinėje Karalystėje, Green Motion dabar yra atpažįstama kaip pasaulyje pirmaujanti kompanija tiekianti mažą CO2 kiekį išmetančių automobilių ir mikroautobusų nuomą. Prašome paskaityti daugiau norint sužinoti apie naudas susijusias su Green Motion automobilių nuomos franšizės valdymu ir nuosavybės teisių turėjimu.

2005 metais Richard Lowden, Green Motion automobilių nuomos įkūrėjas ir pirmininkas, reaguodamas į globalinį poreikį imtis nuoširdžių ir pozityvių veiksmų norint sumažinti globalinio atšilimo poveikį, užsibrėžė tikslą sukurti tai kas dabar yra pasaulyje pirma pilnai aplinkai draugiška automobilių nuomos kompanija.

Richard Lowden
Richard Lowden

Organizacijos idėja buvo labai paprasta - suteikti savo klientams, tiek laisvalaikio/mažmeninę prekybą ir verslą, pasirinkimą ir galimybę išsinuomoti ekologiškus automobilius, taip sumažinant jų CO2 emisijas, taip pats gaunant naudą iš geresnių geresnių kuro sąnaudų. Green Motion kūrimo procese, jis atrado tikrą nišą automobilių nuomos rinkoje, suteikiant ekologiškesnę alternatyvą klientams.

Originaliai operacijas pradėta atlikti 2007 Jungtinėje Karalystėje ir neskaitant itin sunkios vyraujančios ekonominės situacijos Green Motion kompanija mėgavosi tobulu augimu, ji atsirado tarp top 10 automobilių nuomos kompanijų Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurinėje Airijoje.

2011 Sausį, Green Motion atidarė pirmąją Valdančiosios šalies franšizę Meksikoje. Iš pradžių su 12 vietų, Green Motion Meksikoje plėtojosi dideliu tempu ir dabar turi daugiau nei 24 padalinius šalies viduje, kurių dauguma yra Meksikos pirmaujančiuose oro uostas.

2012 metais Green Motion kompanija dar labiau išsiplėtė su Valdomųjų Šalių franšizių atidarymu Maltoje ir Kipre.

Green Motion augimas tęsėsi 2013 su Valdomųjų Šalių automobilių ir mikroautobusų nuomos franšizės pardavimu Italijoje, Vengrijoje, Islandijoje, bei Pietų Airijoje.

Šiuo metu Green Motion susikaupusi ties tolimesniu rinkos stiprinimu pradinėje šalyje - Jungtinėje Karalystėje, šalia tęsiamos tarptautinės kompanijos plėtros Europoje, Vidurio Rytuose, Šiaurės, bei Pietų Amerikoje ir Australijoje

Richard Lowden
Galimi franšizės tipai

Koks franšizės tipas jus domina?

Green Motion kompanijoje mes siūlome franšizes įvairiose šalyse ir vietovėse. Pavyzdžiui, kai kuriose vietose šalies franšizė jau yra sutarta, tai reiškia, jog tik individualūs miestai ar vietovės yra galimos. Tuo tarpu yra kelios šalys kur yra galima visa valstybinė franšizė. JAV mes siūlome valstijų franšizes(kurios yra sudarytos taip pačiai kaip ir valstybinės franšizės), su individualios vietos franšize galima kiekvienoje valstijoje.