Nežalinga aplinkai automobilių nuomos franšizės galimybės

Įkurta 2007 metais Jungtinėje Karalystėje, Green Motion šiuo metu yra atpažįstama kaip pasaulyje pirmaujanti kompanija siūlanti mažą CO2 kiekį išmetančių automobilių ir mikroautobusų nuomą. Prašome skaityti toliau, jei norite sužinoti apie teikiamą naudą Green Motion automobilių nuomos franšizės, jos valdymą ir nuosavybės teisių turėjimą.

2005 metais Richard Lowden, Green Motion automobilių nuomos įkūrėjas ir pirmininkas, reaguodamas į globalinį poreikį imėsi nuoširdžių ir pozityvių veiksmų norėdamas sumažinti globalinio atšilimo poveikį. Užsibrėžė tikslą sukurti tai kas dabar yra pirmoji pasaulyje nežalinga aplinkai automobilių nuomos kompanija.

Richard Lowden
Richard Lowden

Organizacijos idėja buvo labai paprasta - suteikti savo klientams, tiek laisvalaikio / trumpalaikei prekybai tiek verslo klientams, pasirinkimą ir galimybę išsinuomoti ekologiškus automobilius, taip sumažinant išmetamus CO2 kiekius, taip mažinant ir gerinant kuro sąnaudas. Green Motion kūrimo procese, Richardas Lowdenas atrado naują nišą automobilių nuomos rinkoje, suteikdamas ekologiškesnę alternatyvą klientams.

Originaliai veikla pradėta 2007 metais Jungtinėje Karalystėje ir nepaisant itin sunkios ekonominės situacijos Green Motion kompanija augo - ji pakilo į TOP 10 automobilių nuomos kompanijų Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurinėje Airijoje.

2011 metų Sausį, Green Motion atidarė pirmąją Valdančiosios šalies franšizę Meksikoje. Iš pradžių su 12 vietovių, Green Motion Meksikoje plėtojosi dideliu tempu ir šiuo metu turi daugiau nei 24 padalinius šalies viduje, kurių dauguma yra didžiausiuose Meksikos oro uostuose.

2012 metais Green Motion kompanija dar labiau išsiplėtė su Valdomųjų Šalių franšizių atidarymu Maltoje ir Kipre.

Green Motion augimas tęsėsi 2013 metais su Valdomųjų Šalių automobilių ir mikroautobusų nuomos franšizės pardavimu Italijoje, Vengrijoje, Islandijoje, bei Pietų Airijoje.

Šiuo metu Green Motion koncentruojasi ties tolimesniu rinkos stiprinimu pradinėje šalyje - Jungtinėje Karalystėje, kartu yra tęsiamos tarptautinė kompanijos plėtra Europoje, Vidurio Rytuose, Šiaurės, bei Pietų Amerikoje ir Australijoje

Richard Lowden
Galimi franšizės tipai

Koks franšizės tipas jus domina?

Green Motion kompanijoje mes siūlome franšizes įvairiose šalyse ir vietovėse.Yra šalys kuriose yra galima visa valstybinė franšizė. Tuo tarpu, šalyse, kuriose franšizė jau yra sutarta, galimi tik individualūs miestai ar kitos vietovės. JAV mes siūlome valstijų franšizes (kurios yra sudarytos taip pat kaip ir valstybinės franšizės). Individualios vietos franšizės yra galimos kiekvienoje valstijoje.