Green Motion Car and Van Rental Ilgalaikė nuoma COVID-19 Partnerystė Frančizė Kontaktai Užsakyti dabar

Apie

Aplinkosaugos politika

Lojalumas

Green Silver Gold VIP

Multi-Produktai

Basic Plus+ Premium Premium+

Lokacijos

News

Bekontaktė automobilių nuoma

„Green Motion tiesiai į automobilį“ nuomos paslauga „Drive & Go“ leidžia apeiti tradicinės automobilių ir furgonų nuomos problemas ir mėgautis visa nuomos patirtimi be jokios nereikalingos žmonių sąveikos – tikra bekontakčių automobilių nuoma.

LT Green Motion Car Rental Contactless White Shirt 767x767

Kas yra bekontaktė automobilių nuoma?

Bekontakčių automobilių nuoma iš Green Motion – tai bekontaktis ir saugesnis būdas keliauti. Naudodami bekontaktę automobilių nuomą galite įveikti eiles ir atsiimti automobilį, kai būsite pasiruošę. Programa jums išduos skaitmeninį raktą likus 15 minučių iki nuomos pradžios ir jūs galėsite pradėti savo kelionę!

  • 100% bekontaktė automobilių nuoma
  • Jokių papildomų mokesčių
  • Nelaukite eilėse
  • Veikia 24/7
  • Mažo CO2 kiekio automobiliai
  • Naudokite savo išmanųjį telefoną vietoj raktelio
  • Apžiūrėkite automobilį bei keliaukite
  • Premium automobiliai
LT Green Motion Car Rental Contactless Website Booking 767x767

Kodėl rinktis Green Motion?

Nuo pasaulinės COVID-19 krizės pradžios pirmavome savo rinkai vykdydami klientų ir darbuotojų saugos programą COVID-19 Skydas. Bekontakčių automobilių nuoma suteikia jums papildomo saugumo lygio, nes pašalinamas kontaktas su žmonėmis.

Investavome į pirmaujančias pramonės technologijas, kad užtikrintume sklandžiausią patirtį, kai pasirenkate nuomą bekontakčiu būdu. Naudodami mūsų programėlę valdote visą procesą, įskaitant dokumentų registravimą ir užsakymo patvirtinimą, iki tol, kol atsiimsite nuomą ir naudosite telefoną transporto priemonei atrakinti. Tada programoje galėsite registruoti bet kokią žalą, ridą ir degalų lygį.

Pasirinkę bekontaktį automobilį galėsite atsiimti ir ne darbo valandomis be jokių papildomų mokesčių ar laukimo laiko. Jį lengva užsisakyti ir jis bus rodomas kaip geriausia parinktis vietose, kuriose yra.

Prisijunkite prie mūsų ir išbandykite automobilių nuomos ateitį ir naudokitės bekontakčiu jau šiandien.

Green Motion yra pirmoji automobilių nuomos įmonė pasaulyje, teikianti bekontaktės sistemos automobilių nuomos paslaugas

Kai transporto priemonė valdoma su ašmeniniu rakteliu, uždegimui įjungti naudokite automobilyje esantį raktą. Drive & Go yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis ir valdomas Green Motion Limited. „Straight to Car“ ir bekontakčių automobilių nuoma yra registruoti ženklai, priklausantys ir licencijuoti „Move Mee Limited“.