Mes pasižymime pėdomis, kurias paliekame

Įkurta 2007 Jungtinėje Karalystėje, Green Motion dabar yra atpažįstama kaip pasaulyje pirmaujanti kompanija tiekianti mažą CO2 kiekį išmetančių automobilių ir mikroautobusų nuomą. Prašome paskaityti daugiau norint sužinoti apie naudas susijusias su Green Motion automobilių nuomos franšizės valdymu ir nuosavybės teisių turėjimu.

Rezervuoti
About us car

Green Motion automobilių ir mikroautobusų nuoma siūlo savo klientams, tiek laisvalaikio/mažmeninę prekybą ir verslą, pasirinkimą ir galimybę išsinuomoti ekologiškus automobilius, taip sumažinant jų CO2 emisijas, taip pats gaunant naudą iš geresnių geresnių kuro sąnaudų. Green Motion kūrimo procese, jis atrado tikrą nišą automobilių nuomos rinkoje, suteikiant ekologiškesnę alternatyvą klientams.

About us girl
About us girl

Green Motion siūlo savo automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugas tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Šiaurinė ir Airijos Respublika, Kipras, Malta, Vengrija, Islandija, Italija (Sicilija) ir Meksika. Taip pat artimoje ateityje atsidarys dar daugiau filialų.

Priedo prie siūlomų mažu išmetamūjų dujų kiekiu pasižyminčius automobilius nuomai, Green Motion taip pat tvirtai laikosi savo aplinkai draugiškos politikos, užtikrinant, jog žala padaryta planetai būtų minimali. Galiausiai yra pasirinkimas nuomuotis ekologiškus automobilius iš ekologiškos kompanijos.

Norint padaryti rezervaciją su Green Motion bet kuriame iš pasaulinių oro uostų arba miesto vietų prašome paspausti ant rezervacijų ekrano aukščiau, taip gausite geriausią automobilių ir mikroautobusų nuomos kainą rinkoje.

Dėkojame, jog renkatės Green Motion automobilų nuomą savo tarptautinių norų patenkinimui. Mes laukiame jūsų dar kartą ir tikimės pralenkti jūsų įsitikinimus.

Mūsų aplinkos politika