Mes išsiskiriame tuom ką paliekam po savęs

Įkurta 2007 metais Jungtinėje Karalystėje, Green Motion šiuo metu yra atpažįstama kaip pasaulyje pirmaujanti kompanija siūlanti mažą CO2 kiekį išmetančių automobilių ir mikroautobusų nuomą. Prašome skaityti toliau jei norite sužinoti apie teikiamą naudą Green Motion automobilių nuomos franšizės, jos valdymą ir nuosavybės teisių turėjimą.

Rezervuoti
About us car

Green Motion automobilių ir mikroautobusų nuoma siūlo savo klientams, tiek laisvalaikio/mažmeninę prekybą tiek verslo klientams pasirinkimą ir galimybę išsinuomoti nežalingus aplinkai automobilius, pasirinkti sumažinti CO2 išmetimą ir taip kartu gaunant finansinę naudą iš mažesnių kuro sąnaudų. Green Motion kūrimosi procese atrado nišą automobilių nuomos rinkoje, suteikiant ekologiškesnę alternatyvą klientams.

About us girl
About us girl

Green Motion siūlo savo automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugas šiose šalyse: Jungtinė Karalystė, Šiaurinė ir Airijos Respublika, Kipras, Malta, Vengrija, Islandija, Italija (Sicilija), Meksika, Estija, Lenkija ir Latvija. Taip pat artimoje ateityje atsidarys dar daugiau filialų.

Be nuomai siūlomų mažu išmetamųjų dujų kiekiu pasižyminčių automobilių, Green Motion taip pat laikosi savo aplinkai draugiškos politikos, užtikrinant, kad žala planetai būtų minimali. Pagaliau ir jūs turite pasirinkimą nuomotis ekologiškus automobilius iš ekologiškos kompanijos.

Jei norite padaryti rezervaciją su Green Motion prašome paspausti ant rezervacijų ekrano aukščiau. Jums bus pateikta geriausia automobilių ir mikroautobusų nuomos kaina rinkoje.

Dėkojame, kad renkatės Green Motion automobilių nuomą savo kelionių metu. Mes laukiame jūsų dar kartą ir tikimės pralenkti jūsų įsitikinimus.

Mūsų aplinkos politika